
Садовий батут 183 см FunFit із зовнішньою захисною сіткою, вуличний батут для дітей (Польща)
4 199 ₴
- В наявності
- Код: 840
+380 (50) 726-28-21
МТС - Вайбер, Телеграм- +380 (73) 726-28-20lifecell
- +380 (96) 726-28-20Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий батут 183 см FunFit із зовнішньою захисною сіткою, вуличний батут для дітей (Польща)
Батут — це не лише чудова розвага, а й товар, який підкорить серця всієї родини на довгі роки. Під цим гаслом ховається не лише можливість виконувати стрибки з високим відскоком, а насамперед бренд FUNFIT, який гарантує найвищу якість, міцність конструкції та забезпечує всі стандарти безпеки, підтверджені сертифікатом. Батут позитивно впливає на фізичну форму та поставу й не має вікових обмежень.
Купуючи батут бренду FUNFIT, ви отримуєте:
Стрибкове полотно, виготовлене у США — одне з найкращих на ринку. Виготовлене з міцного плетіння зі спеціальних матеріалів, стійке до вологи, ультрафіолетового випромінювання та, найголовніше, до розтягування. Завдяки цьому полотно завжди залишається добре натягнутим і відповідає найвищим стандартам.
Міцні пружини. Правильно загартовані та оцинковані. Стійкі до навантажень, забезпечують оптимальний відскок і комфорт під час стрибків.
Багатошарове покриття для пружин. Пружини закриті дуже міцним матеріалом із шаром піни, який захищає від погодних умов і забезпечує безпеку користувачів.
Висока захисна сітка з подвійною системою закриття. Сітка дуже міцна, захищає користувачів від випадіння. Стійка до погодних умов, деформацій та стирання.
Ніжки, що забезпечують міцність і стабільність конструкції. Оцинковані, подвійні, широкі ніжки у формі літери U.
🎁 Подарунок до кожного батута. Книга «Ігри на батуті» та план тренувань із детальним описом технік стрибків.
Переваги зовнішньої сітки:
більше простору для стрибків
підвищений рівень безпеки
сітка кріпиться ззовні конструкції
стійкість до зносу, деформацій та погодних умов
стійки додатково захищені м’якою піною
Користь для здоров’я
Заняття на батуті — це ефективний і веселий спосіб:
покращити фізичну форму
зміцнити серцево-судинну систему
спалювати калорії
розвинути витривалість
покращити роботу легень
зняти стрес
Ідеально підходить для дітей як спосіб вивільнення енергії та активного розвитку.
Технічні характеристики:
Діаметр: 183 см
Висота рами: 52 см
Висота сітки: 160 см
Кількість пружин: 36 шт
Кількість ніжок: 3 подвійні
Кількість стійок сітки: 6
Матеріал мата: матеріал PP, стійкий до UV-випромінювання та вологи
Захисна накладка: є
Максимальне навантаження: 90 кг
Драбина: немає
Упаковка:
Кількість коробок: 1 шт
Розміри: 100 × 45 × 22 см
Вага нетто: 22 кг
Вага брутто: 25 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Країна виробник | Польща |
| Висота рами батута | 52 см |
| Діаметр батута | 183 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴









