
Відцентровий вентилятор Турбовент OBR 160M-2K
5 699 ₴
- В наявності
- Код: OBR160
+380 (50) 726-28-21
МТС - Вайбер, Телеграм- +380 (73) 726-28-20lifecell
- +380 (96) 726-28-20Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відцентровий вентилятор Турбовент OBR 160 M-2K використовують для повітрообміну різних приміщень: побутових (санвузлів, кухонь), громадських (магазинів, торгових центрів, спортзалів), промислових (фабрик, складів, красилен, виробничих приміщень з верстатами і механізмами з температурою повітря до 80°С.
Застосовують також для охолодження робочих механізмів, що нагріваються в процесі роботи.
Вентилятор Турбовент OBR 160 M-2K — потужний, тихий апарат з мінімальним енергоспоживанням.
Комплектація
Корпус вентилятора з високоякісної сталі, покритої антикорозійним порошковим складом.
Крильчатка високоякісна оцинкована сталь, з-вперед загнутими збалансованими лопастями.
Двигун 1-фазний з кульковими підшипниками, що забезпечують довготривалість служби мотора, легко регулюється регулятором обертів (купується окремо).
Компактна витяжка-равлик забезпечує високу продуктивність вентилятора.
Енергоспоживання: 0,49 кВт
Гарантія виробника — 1 роки.
Установка
Монтаж здійснюється в будь-якому зручному місці і положенні. Вентилятор компактний, тому не вимагає багато місця для установки.
Також у нас можна замовити переходи під потрібний Вам перетин повітроводу на всмоктування та викид вентилятора.
Технічні характеристики
Модель
Напруга, В
Частота, Гц
Потужність, Вт
Оберти двигуна, об/хв.
Продуктивність, м3/год
Шум, дБ
Вага, кг
220
50
400
2800
1100
53
8,5
OBR 160M-2K
220
50
490
2800
1350
54
9,5
220
50
450
2770
1800
55
10
220
50
190
1450
850
50
10
220
50
260
2900
1700
55
10
380
50
140
2950
1800
60
10
380
50
190
1465
850
55
10
220
50
600
2800
2700
72
12
220
50
250
1380
1450
66
14
220
50
600
2800
2050
60
14
380
50
600
2800
2700
72
14
380
50
250
1380
1450
66
12
Габаритні розміри
Модель
A, мм
B, мм
C, мм
ØD, мм
E1, мм
E2, мм
K1, мм
K2, мм
OBR 160
285
294
275
125
97
140
85
140
Графік залежності продуктивність/тиск
Якщо у Вас залишилися які-небудь питання щодо радіального відцентрового вентилятора Турбовент OBR 160 M-2K або Вам потрібна допомога в підборі, будь ласка, зверніться за вказаними номерами телефонів і представник торгової марки Турбовент з задоволенням Вам допоможе!
Приклади встановлення радіальних вентиляторів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.49 кВт |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Частота обертання | 2800 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 216 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 294 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Витрата повітря | 1100 |
| Швидкість обертання | 2800 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 699 ₴







