
Осьовий витяжний віконний (форточний) вентилятор Турбовент ОВВ 250
1 999 ₴
- В наявності
- Код: ОВВ 250
+380 (50) 726-28-21
МТС - Вайбер, Телеграм- +380 (73) 726-28-20lifecell
- +380 (96) 726-28-20Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Осьовий форточний вентилятор Турбовент ОВВ 250 застосовується для примусової вентиляції в режимі видалення (витяжки) повітря з різних приміщень переважно побутового призначення. Відмінно впорається з провітрюванням кухні в квартирі або приватному будинку, швидко позбавить велику ванну кімнату від пари та надлишків вологи, часто використовується для вентиляції невеликих спортзалів та офісів, комор та підсобних приміщень тощо.
Переваги вентилятора ОВВ 250
― легкість монтажу;
― довговічність у роботі;
― висока продуктивність;
― мале електроспоживання;
― низький шум;
― робоча температура -25С +55С;
― відсутність зворотної тяги.
Конструкція
Вентилятори Турбовент ОВВ 250 - це вентилятори з гравітаційними жалюзі, які закриваються при вимкненому вентиляторі, тим самим забезпечуючи відсутність мимовільного попадання повітря в приміщення (особливо актуально в холодну пору року).
― корпус, крильчатка, гравітаційні грати – якісний ABS-пластик;
― електродвигун - безщітковий, 220В;
― підшипники – кулькові, закриті.
Монтаж
Як встановити віконний вентилятор Турбовент ОВВ 250?
Для тривалого терміну служби правильне встановлення вентилятора передбачає його монтаж у вертикальному положенні на внутрішній бік у приміщенні. Фіксація до стіни здійснюється через фланець під лицьовою панеллю вентилятора.
Технічні характеристики
Модель
Частота обертів, об/хв
Продуктивність, м3/год
Потужність, Вт
Напруга живлення, В
1400
384
23
220
1250
466
28
220
1200
684
32
220
1250
486
33
220
ОВВ 250 (витяжною)
1200
750
35
220
1050
1200
48
220
Габаритні розміри Турбовент ОВВ
Модель
A, мм
B, мм
C, мм
D, мм
E, мм
ОВВ 200
293
33
35
85
240
ОВВ 250
338
36
35
85
290
ОВВ 300
400
40
42
112
340
Якщо є сумніви в підборі кватиркового вентилятора, просто зателефонуйте нам і представник торгової марки Турбовент із задоволенням допоможе Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розміри | |
| Висота | 338 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 250 |
| Споживана потужність | 0.035 кВт |
| Витрата повітря | 750 |
| Швидкість обертання | 1200 |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴






