
Осьовий реверсивний віконний (форточний) вентилятор Турбовент ОВР 250
2 299 ₴
- В наявності
- Код: ОВР 250
+380 (50) 726-28-21
МТС - Вайбер, Телеграм- +380 (73) 726-28-20lifecell
- +380 (96) 726-28-20Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Осьовий форточний (віконний) вентилятор Турбовент ОВР 250 застосовується для примусової вентиляції в різних приміщеннях переважно побутового призначення. Відмінно впорається з провітрюванням кухні в квартирі або приватному будинку, швидко позбавить велику ванну кімнату від пари та надлишків вологи, часто використовується для вентиляції невеликих спортзалів та офісів, комор та підсобних приміщень тощо.
Турбовент ОВР призначений як для витягування, так і для подачі повітря до приміщення. Управління відбувається перемикачем в 3 положення «вимк.- витяжка – подача».
Переваги вентилятора ОВР 250
― легкість монтажу;
― довговічність у роботі;
― висока продуктивність;
― мале електроспоживання;
― низький шум;
― робоча температура -25С +55С;
― відсутність зворотної тяги.
Конструкція
Вентилятори Турбовент ОВР 250 — це вентилятори з жалюзі, які закриваються/відчиняються механічним шляхом при вимкненні/вмиканні вентилятора, тим самим забезпечуючи відсутність мимовільного попадання повітря в приміщення (наприклад, в зимовий час).
― корпус, крильчатка – якісний ABS-пластик, жалюзі - метал;
― електродвигун – безщітковий, 220В;
― підшипники – кулькові, закриті.
Монтаж
Як встановити віконний вентилятор Турбовент ОВР 250?
Для тривалого терміну служби правильне встановлення вентилятора передбачає його монтаж у вертикальному положенні на внутрішній бік у приміщенні. Фіксація до стіни здійснюється через фланець у відповідь під лицьовою панеллю вентилятора.
Технічні характеристики
Модель
Частота обертів, об/хв
Продуктивність, м3/год
Потужність, Вт
Напруга живлення, В
1400
384
23
220
1250
466
28
220
ОВР 250 (реверсивний)
1200
684
32
220
1250
486
33
220
1200
750
35
220
1050
1200
48
220
Габаритні розміри Турбовент ОВР
Модель
A, мм
B, мм
C, мм
D, мм
Е, мм
ОВР 200
290
38
42
87
240
ОВР 250
335
30
36
88
285
Якщо є сумніви в підборі кватиркового вентилятора, просто зателефонуйте нам і представник торгової марки Турбовент із задоволенням допоможе Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbovent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.032 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 342 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 374 мм |
| Діаметр | 250 |
| Витрата повітря | 684 |
| Швидкість обертання | 1200 |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






