
Набор шампуров подарочный в деревянном кейсе 12 предметов
2 500 ₴
- В наличии
- Код: 2001087
+380 (50) 726-28-21
МТС - Вайбер, Телеграм- +380 (73) 726-28-20lifecell
- +380 (96) 726-28-20Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір шампурів подарунковий у дерев'яному кейсі на 12 предметів
3000+ товарів для фермерів, дому та саду на Fermashop.com.ua
Набір шампурів із нержавіючої сталі BBQ у дерев'яному кейсі на 12 предметів.
Комплектація набору:
- 6 шампурів 3 мм
- вилка-ніж для зняття мяса
- подвійний шампур
- запальничка
- ніж з ключом для пляшок
- штопор
- щипці bbq.
З таким набором ви зробите свій відпочинок на природі приємним та комфортним!
Все саме необхідне в одному кейсі!
Кейс виготовлений з натурального дерева.
Метал шампурів відполірован з усіх сторін.
Відправка "Новою поштою" або "Укрпоштою".
Оплата при отриманні або на картку підприємства!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | СОВЕК |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор шампуров |
| Пользовательские характеристики | |
| Верхний диаметр посуды | 30 (см) |
| Высота стенок | 4 см |
| Длина посуды | 52 см |
| Использование в духовке | Да |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество ручек | 2 |
| Материал | Сталь |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Съемная ручка | Нет |
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Толщина дна | 4 мм |
| Толщина стенки | 4 мм |
| Форма | Квадратная |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Цвет | Черный |
| Ширина посуды | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴



