
Пиловий радіальний вентилятор ПВР 1.1
16 699 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ПВР110
+380 (50) 726-28-21
МТС - Вайбер, Телеграм- +380 (73) 726-28-20lifecell
- +380 (96) 726-28-20Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентилятори Турбовент ПВР застосовуються в промисловості, системах опалення та вентиляції, в системах димовидалення, аспірації, у виробничих процесах, кліматичних вентиляційних системах. Виходячи зі свого конструктиву (робоче колесо пилового виконання, наявність крильчатки охолодження,охолодження електродвигуна, ізольований корпус електродвигуна,) і параметрів мають широкий спектр застосування: для переміщення повітряних мас, газоподібних сумішей, пари, димових і пилових сумішей з волокнистими, пилоподібними, твердими частинками і домішками, в умовах нормальних і підвищених температур, в припливних і витяжних установках.
Корпус і лопасті крильчатки вентилятора виготовлені з високоякісної сталі з полімерним покриттям, двигун однофазний, клас ізоляції F, клас захисту IP 44. Робота вентилятора можлива в температурному режимі від -25°С до +155°С
Монтаж вентилятора Турбовент ПВР проводиться через монтажні отвори в станині вентилятора.
Також у нас можна замовити переходи під потрібний Вам перетин повітроводу на всмоктування та викид вентилятора.
Ознайомитися з детальними характеристиками і підібрати потрібний вентилятор Турбовент ПВР можна згідно таблиці на фото або просто зателефонуйте нам за телефонами, що вказані у Контактах.
Габаритні розміри
Графік залежності (тиск/продуктивність)
Направлення обертання вентилятора зі сторони електродвигуна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Turbovent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная температура окружающей среды | 155 град. |
| Максимальное рабочее давление | 1360 Па |
| Минимальная температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1.1 кВт |
| Производительность | 2350 куб. м/час |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип конструкции промышленного вентилятора | Радиальный(Центробежный) |
| Частота вращения | 2800 об/мин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 485 мм |
| Ширина | 410 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 699 ₴









