
Вентилятор канальний круглий Турбовент ПВК 125
2 459 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ПВК125
+380 (50) 726-28-21
МТС - Вайбер, Телеграм- +380 (73) 726-28-20lifecell
- +380 (96) 726-28-20Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентилятор канальний для круглих каналів Турбовент ПВК, в силу його розмірів і продуктивності, використовується в припливно-витяжної вентиляції громадських приміщень (магазини, кафе, бари, ресторани), санітарно-побутових приміщень, житлових приміщеннях, а також на промислових об'єктах (ангари, склади, гаражі, майстерні).
Турбовент ПВК призначений для прямого під'єднання зі стандартним діаметром круглого вентиляційного каналу.
Пластиковий корпус, динамічно збалансована пластикова крильчатка, однофазний легко регульований двигун з класом захисту IP 44 і кулькові підшипники забезпечують тривалий період експлуатації і малу гучність в роботі.
Канальний вентилятор Турбовент ПВК монтується в вентиляційний канал круглого перерізу діаметром, що відповідає діаметру вентилятору (наприклад ПВК 100 монтується у круглий отвір діаметром 100 мм). Він не вимагає частих оглядів, пристосований до безперервної роботи. За рахунок невеликих габаритів може бути встановлений в мережі повітроводів і бути схованим, наприклад, за підвісною стелею. Встановлювати вентилятор можна в різних положеннях (горизонтальному, вертикальному).
Технічні характеристики дивись на фото до цього товару.
Габаритні розміри
Розміри дивись на фото до цього товару.
Приклад монтажу канального вентилятора Турбовент ПВК із використанням додаткового обладнання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Turbovent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное рабочее давление | 180 Па |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 0.04 кВт |
| Производительность | 310 куб. м/час |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип канала | Круглый |
| Тип промышленного вентилятора по исполнению | Канальный |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 185 мм |
| Длина | 258 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 125 |
Информация для заказа
- Цена: 2 459 ₴




