
Настінний осьовий вентилятор з зворотним клапаном Турбовент НОК 250
3 999 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: НОК 250
+380 (50) 726-28-21
МТС - Вайбер, Телеграм- +380 (73) 726-28-20lifecell
- +380 (96) 726-28-20Киевстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення:
Вентилятор Турбовент НОК застосовується для вентиляції приміщень побутових та промислових будівель. Їх використовують під різні завдання для витяжки (провітрювання) різних типів приміщень – складів, цехів, магазинів, гаражів, майнінг ферм, тваринницьких комплексів, котелень, для обдування промислового обладнання та багато іншого.
Переваги вентилятора НОК:
1) велика кількість оборотів двигуна і відповідно висока продуктивність (порівняно з вентиляторами аналогічних розмірів);
2) простота в установці та підключенні (у комплекті вентилятора шнур з вилкою 220 вольт із заземленим довжиною 1,5 метра);
3) наявність зворотного клапана (не потрібно думати як із зворотного боку закривати отвір і при вимкненому вентиляторі не надходитиме неконтрольоване повітря в приміщення)
4) невисока вартість та споживання електроенергії.
5) надійність і довговічність конструкції (тут знову ж таки все з міцного металу, двигун закритого типу, просто так туди нічого не потрапить).
Конструкція:
Що за конструкцією у вентиляторів даної серії? Вентилятор повністю зроблений з металу, корпус та крильчатка виготовлені з чорного металу та покриті порошковим фарбуванням. Додатковою особливістю є алюмінієвий зворотний клапан, який перешкоджає зворотній тязі при вимкненому вентиляторі. Двигун однофазний, клас захисту ІР-44, температурний режим від -25С до +60С. Через свою конструкцію такі вентилятори можуть використовуватися практично скрізь, де повітряне середовище не роз'їдає метал, і немає дуже високої температури, понад 60-70 градусів (сауні, лазні тощо)
Монтаж:
Як встановити квартирковий вентилятор Турбовент НОК?
Дані вентилятори, залежно від місця монтажу, використовуються як для витяжки відпрацьованого повітря з приміщення (у такому разі монтаж здійснюється всередині приміщення), так і припливу свіжого повітря в приміщення (якщо монтаж з вулиці). Для установки в стіновому отворі вирізається отвір діаметром трохи більше діаметра вихідного патрубка, і вентилятор накладається на стіну і кріпиться через чотири отвори, розташовані на квадратному фланці. Іноді такі вентилятори встановлюються в круглі вентиляційні канали, але варто розуміти, що осьові вентилятори - цієї моделі з низьким параметром тиску і довгі повітропроводи вони не продавлять, тому якщо і монтувати його в канал, то в дуже невеликій довжині.
Габаритні розміри
Модель
Ø вхідного отвору (мм)
А, зовнішні габарити (мм)
B, монтажні отвори (мм)
L, довжина патрубка (мм)
НОК 150
150
190×190
163×163
140
НОК 180
180
230×230
198×198
140
НОК 200
200
250×250
212×212
150
НОК 250
250
300×300
244×244
150
НОК 300
300
355×355
298×298
170
НОК 350
360
405×405
324х324
205
НОК 400
420
480×480
393×393
205
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Turbovent |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 0.1 кВт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 150 мм |
| Диаметр | 250 |
| Материал корпуса | Сталь |
| Обратный клапан | + |
| Расход воздуха | 2150 |
| Скорость вращения | 2800 |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Светло-серый |
| Частота | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴




